Naujienos 
 
 
 
2012-06-20 06:41:10
 

Informuojame, kad 2012 m. birželio 18 dieną įvyko Valstybinių brandos egzaminų vertinimo komiteto posėdis, kurio metu buvo patvirtinti užsienio kalbos (anglų) ir užsienio kalbos (rusų) valstybinių brandos egzaminų rezultatai.

Pagal 2012 m. Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo 131 punktą   konkrečią rezultatų skelbimo datą per 3 dienas po Vertinimo komiteto posėdžio nustato Nacionalinio egzaminų centro direktorius.

 

Nacionalinio egzaminų centro direktoriaus įsakymu nustatyta užsienio kalbos (anglų) ir užsienio kalbos (rusų) valstybinių brandos egzaminų rezultatų skelbimo data yra 2012 m. birželio 21 diena.

 

Planuojama šių egzaminų rezultatus skelbti 10 valandą 30 minučių. Oficialūs rezultatai mokykloms, kaip jau įprasta, bus pateikiami NEC duomenų perdavimo sistema ir atsiunčiant vertinimo komisijos pirmininko ir Nacionalinio egzaminų centro direktoriaus pasirašytus protokolus.

Nacionalinis egzaminų centras nauju rezultatų skelbimo būdu moksleiviams sudarys galimybę internetu pamatyti šių egzaminų savo darbo įvertinimo rezultatą ir patį darbą (atsakymų lapą), užpildytą egzamino metu ir pateiktą vertinti. Prisijungti prie rezultatų skelbimo sistemos galima bus adresu http://rezultatai.nec.lt

per Elektroninės valdžios vartų portalą arba iš duomenų tvarkytojo (mokyklos) gautu kandidato kodu ir vienkartiniu slaptažodžiu, kurį bus privaloma pasikeisti prisijungus pirmą kartą.

 

  
Šis būdas yra naudojamas tik antrus metus, tad laukiame Jūsų nuomonių, pastabų dėl galimų trūkumų ar netikslumų. Prašytume pranešti NEC elektroniniu paštu
centras@nec.lt arba telefonu 8-5-2756180.

Užsienio kalbos (anglų) brandos egzaminą pasirinko laikyti 19130 kandidatų. Laikė 18510 kandidatai (apie 96,76 proc. užsiregistravusiųjų). Egzaminą išlaikė apie 99,63 proc. kandidatų.

 

Užsienio kalbos (rusų) brandos egzaminą pasirinko laikyti 3069 kandidatai. Laikė 2790 kandidatų (apie 90,91 proc. užsiregistravusiųjų). Egzaminą išlaikė apie 99,32 proc. kandidatų.

 

Primename, kad pagal 2012 m. brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašą kandidatai apeliacijas gali pateikti mokyklos direktoriui per tris darbo dienas nuo valstybinio brandos egzamino rezultatų paskelbimo dienos.

 
  
 
     Pagrindinis      |      Svetainės medis      |      Kontaktai