Naujienos 
 
 
 
2015-11-05 10:17:19
 

Kviečiame mokyklas ir savivaldybes teikti paraiškas dėl diagnostinių ir standartizuotų testų sąsiuvinių poreikio. Informacija reikalinga siekiant iš anksto įvertinti testų sąsiuvinių ir klausimynų spaudos apimtis, jeigu tam bus gauta lėšų. Paraiškas galima teikti iki 2015 m. lapkričio 25 d.

Atkreipiame jūsų dėmesį, jog galimybė nemokamai gauti išspausdintus testus ir klausimynus priklausys nuo to, ar bus gauta lėšų.

2015–2016 m. m. pabaigoje savivaldybės ir mokyklos galės pasinaudoti Nacionalinio egzaminų centro įgyvendinto projekto „Standartizuotų mokinių pasiekimų vertinimo ir įsivertinimo įrankių bendrojo lavinimo mokykloms kūrimas, II etapas“ sukurtais diagnostiniais ir standartizuotais testais: skaitymo, rašymo ir matematikos – 2 klasei; skaitymo, rašymo, matematikos bei pasaulio pažinimo – 4 klasei; skaitymo, rašymo, matematikos – 6 klasei; skaitymo, rašymo, matematikos, gamtos mokslų ir socialinių mokslų – 8 klasei. Mokyklos ir savivaldybės taip pat galės pasinaudoti mokinio (4, 6 ir 8 klasei) klausimynais.

Jeigu lėšų testų sąsiuvinių spaudai nebus skirta, testus savivaldybės ir mokyklos galės išsispausdinti savarankiškai juos parsisiunčiant iš NEC KELTO sistemos. Kartu su testais bus pateiktos ir vertinimo instrukcijos, o atsakomybė už testų administravimą ir mokinių darbų įvertinimą perduodama savivaldybėms, mokykloms ir mokytojams.

Paraiškos forma: https://krs.nec.lt/stparaiska 

 
 
  
 
     Pagrindinis      |      Svetainės medis      |      Kontaktai